Medycyna estetyczna w zasięgu ręki.

Odzyskaj z nami młodość.
Bruksizm to mimowolna, nadmierna aktywność mięśni żuchwy. Powoduje coraz mocniejszy zacisk zębów oraz zgrzytanie, co wpływa na bóle żuchwy i głowy, ścieranie szkliwa, napięcie karku, a nawet zwyrodnienia w stawach skroniowo-żuchwowych. Może doprowadzić nawet do zmiany owalu twarzy na bardziej kwadratowy.
Zobacz więcej
Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda znacznie lepiej niż przed zabiegiem.
Zobacz więcej
Mezoterapia to zabieg, którego celem jest dostarczenie bezpośrednio do skóry właściwych substancji leczniczych, odżywczych i regenerujących.
Zobacz więcej
Dr Cyj Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów, zawierający 7 rewolucyjnych peptydów i 0,7% kwasu hialuronowego.
Zobacz więcej
Mezoterapia igłowa z wykorzystaniem osocza to zabieg o wielu zastosowaniach, który zdobył wielką popularność przede wszystkim naturalnymi efektami i niemal nieistniejącym ryzykiem powikłań.
Zobacz więcej
Zabieg z wykorzystaniem autologicznej fibryny to przełom w głębokim odmładzaniu skóry, bazujący na czynnikach wzrostu i komórkach macierzystych pozyskiwanych z Twojej krwi. Metoda ta cieszy się dużą popularnością ze względu na jej naturalny charakter i zachowanie najwyższego bezpieczeństwa.
Zobacz więcej
Pojawiająca się z wiekiem utrata nawilżenia skóry oraz spowolnienie procesu odnowy komórkowej powodują, że skóra staje się mniej elastyczna, napięta i giętka. Tym samym pojawiają się głębsze zmarszczki, równocześnie cienkie warstwy tłuszczu zlokalizowane pod skórą, niezbędne do utrzymania jej sprężystości i gładkości, stopniowo się rozpadają.
Zobacz więcej
Blokuje połączenia między zakończeniami nerwów a unerwianymi przez nie mięśniami, w wyniku czego nie dochodzi do skurczów mięśni zlokalizowanych w miejscu podania preparatu. Idealnie nadaje się zatem do likwidacji zmarszczek poziomych czoła, lwiej zmarszczki znajdującej się między brwiami czy „kurzych łapek”, czyli zmarszczek zlokalizowanych wokół oczu jak również leczenia nadpotliwości.
Zobacz więcej
Ujędrnienie, poprawa napięcia, zmniejszenie rozszerzonych porów i pomoc w redukcji blizn – to wszystko bez dużego złuszczania. Zabieg PRX-T33 możesz wykonywać cały rok. Sekret tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi
Zobacz więcej