Medycyna estetyczna w zasięgu ręki.

Odzyskaj z nami młodość.

Gabinet chirurgii stomatologicznej i implantologii w centrum Zabrza

Praktyka rodzinna od 1990 roku.

Dr Cyj Hair Filler to innowacyjny produkt, skuteczny w walce z wypadaniem włosów, zawierający 7 rewolucyjnych peptydów i 0,7% kwasu hialuronowego.

Wykorzystuje technologię przedłużonego uwalniania substancji aktywnych, która przeznaczona jest dla pacjentów z alopecją, osób po przeszczepie włosów i dla każdego kto chce pogrubić i zagęścić włosy, a także zapobiec ich wypadaniu i osłabieniu. Skoncentrowany preparat zawierający peptydy, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe, jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i wnikanie składników aktywnych. W rezultacie: zatrzymuje wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych włosów. Pierwsze zauważalne efekty obserwowane są już po 15 dniach od rozpoczęcia leczenia. Istotą zabiegu mezoterapii igłowej jest wykonywanie go w serii. W zależności od efektów jakie chcesz uzyskać, kondycji Twojej skóry i innych indywidualnych predyspozycji lekarz zaleci odpowiednią liczbę zabiegów, najczęściej 3 do 5, w odstępach ok. 14 dni. Po zakończeniu serii, dla podtrzymania efektów należy wykonywać tzw. zabiegi przypominające. Zwykle jeden zabieg na 3 lub na 6 miesięcy wystarcza.

Następnie lekarz precyzyjnie wstrzykuje odpowiednią ilość preparatu w określone miejsca zabiegowe. Mezoterapia igłowa charakteryzuje się dużą liczbą wkłuć podczas zabiegu – im jest ich więcej, tym lepiej dla ogólnego efektu terapii. Zabieg nie wyłączają Cię z codziennych aktywności. Najważniejsze aby nie myć i nie farbować włosów do 24 godzin po zabiegu. Istotne również, aby w dniu wykonywania zabiegu nie narażać skóry na intensywne działanie czynników zewnętrznych – mróz czy silne promieniowanie słoneczne. W dniu zabiegu należy również zaprzestać treningów na siłowni, wizyt w saunie czy na basenie.

EFEKTY

  • Skuteczność w walce z wypadaniem włosów
  • Pobudzanie krążenia i odżywienia owłosionej skóry głowy
  • Rewitalizacja mieszków włosowych
  • Przyspieszenie wzrostu włosów
  • Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie
  • Pielęgnacja skóry głowy

Efekty jakich możesz spodziewać się po zabiegu na skórę owłosioną głowy:

  • Zmniejszenie efektu utraty włosów
  • Stymulacja wzrostu włosa
  • Wyraźnie zdrowsze i lepiej wyglądające włosy

Cennik

Dr Cyj Hair Filler 799 zł
Pakiet 4 zabiegów -15%