Medycyna estetyczna w zasięgu ręki.

Odzyskaj z nami młodość.

Gabinet chirurgii stomatologicznej i implantologii w centrum Zabrza

Praktyka rodzinna od 1990 roku.

Pojawiająca się z wiekiem utrata nawilżenia skóry oraz spowolnienie procesu odnowy komórkowej powodują, że skóra staje się mniej elastyczna, napięta i giętka. Tym samym pojawiają się głębsze zmarszczki, równocześnie cienkie warstwy tłuszczu zlokalizowane pod skórą, niezbędne do utrzymania jej sprężystości i gładkości, stopniowo się rozpadają. Stymulator tkankowy stosowany przez medycynę estetyczną jest preparatem w postaci żelu o różnej konsystencji, przeznaczonego do podania poprzez iniekcję cienką igłą w wybrane warstwy skóry na obszarze ciała potrzebującym regeneracji.  

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej. Podczas takiego spotkania specjalistka kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii oraz dobiera odpowiedni preparat. Przed przystąpieniem do zabiegu skóra na obszarze zabiegowym jest znieczulana specjalnie przeznaczoną do tego celu maścią. Stymulator ma postać plastycznego żelu, który wprowadzany jest do tkanek za pomocą iniekcji.  Dzięki temu, że podczas zabiegu wykorzystywana jest cienka igła, lekarz ma możliwość precyzyjnego podania preparatu, dokładnie w zmarszczkę czy zagłębienie w skórze, które tego potrzebuje. Po wstrzyknięciu preparat natychmiast pozwala zobaczyć efekt wypełnienia miejsca podania.

Po zabiegu możesz się pomalować i wrócić do swoich codziennych aktywności.

Najważniejsze, aby po zabiegu unikać ściskania, masowania i pocierania korygowanych obszarów przez 48 godzin, bezpośrednio po zabiegu unikać przyjmowania leków przeciwzapalnych, a także unikać spożywania alkoholu. W dniu zabiegu i na 24 godziny po nim należy unikać intensywnego wysiłku, wizyty w saunie, na basenie czy w solarium oraz nadmiernego zimna i naturalnego promieniowania UV (słońca).

EFEKTY

  • Modelowanie i poprawa owalu twarzy
  • Likwidacja bruzd nosowo-wargowych
  • Uniesienie kącików ust
  • Wypełnienie zapadniętych policzków i skroni
  • Modelowanie kształtu brody (wypełnienie tzw. zagłębienia brody)
  • Poprawa wyglądu szczupłych dłoni (zamaskowanie widocznych spod skóry ścięgien, żył i kości)
  • Odmłodzenie starzejących się dłoni (efekty wypełnienia)

Cennik

Pakiet 3 zabiegów -15%
Stymulatory niewypełniające 1199 zł
Stymulatory wypełniające 1999 zł
Aminokwasowa terapia okolicy oka preparatem Jalupro Young Eyes jako silna stymulacja/ likwidacja ceni pod oczami 999 zł