Medycyna estetyczna w zasięgu ręki.

Odzyskaj z nami młodość.

Gabinet chirurgii stomatologicznej i implantologii w centrum Zabrza

Praktyka rodzinna od 1990 roku.

Ujędrnienie, poprawa napięcia, zmniejszenie rozszerzonych porów i pomoc w redukcji blizn – to wszystko bez dużego złuszczania. Zabieg PRX-T33 możesz wykonywać cały rok. 

Sekret tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień.

Zabieg ten zalecany jest do wykonywania w serii. W zależności od kondycji Twojej skóry i efektów jakie chcesz uzyskać, specjalistka podczas pierwszej konsultacji określa liczbę zabiegów w serii. Dla redukcji blizn najczęściej jest to od 5 do 10 zabiegów, przy zabiegach redukcji zmarszczek i poprawy sprężystości skóry od 2 do 4 zabiegów.

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją. Podczas takiego spotkania specjalista kwalifikuje Cię do zabiegu i wspólnie z Tobą określa efekty terapii. Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz przygotuje twoją skórę , a następnie na oczyszczony obszar nałoży  warstwę preparatu. Nakładanie płynu na skórę odbywa się przy pomocy masażu.  Liczba warstw preparatu jest uzależniona od kondycji skóry przed przystąpieniem do zabiegu oraz od efektów jakie chcemy uzyskać. Im więcej warstw tym penetracja w głąb skóry będzie większa. Najczęściej aplikuje się 3 warstwy preparatu, można pozostawić preparat na około 2-4 minuty. Podczas zabiegu możesz odczuwać pieczenie i mrowienie skóry, które wzrasta pod koniec zabiegu podczas zmywania preparatu ze skóry. Zabieg zakończony jest nałożeniem odpowiedniego kremu gojącego i przekazaniem zaleceń dot. pielęgnacji domowej. Ze względu na swoje właściwości PRX-T33 może być wykonywany niezależnie od warunków atmosferycznych, a zatem również latem. Po zabiegu istotne jest stosowanie fotoprotekcji (krem z filtrem SPF 50).

EFEKTY

  • Napięcie skóry twarzy i ciała (w tym skóry na grzbietach dłoni)
  • Ujędrnienie skóry
  • Nawilżenie skóry
  • Redukcja blizn i rozstępów
  • Oczyszczenie skóry twarzy, redukcja rozszerzonych porów

Cennik

Twarz 440 zł
Twarz + szyja + dekolt 660 zł
Szyja / dłonie 330 zł
Pakiet 4 zabiegów -15%