Gabinet chirurgii stomatologicznej i implantologii w centrum Zabrza

Praktyka rodzinna od 1990 roku.

stomatologia-estetyczna-studzinski.png

Stomatologia zachowawcza

Pomagam Pacjentom skutecznie pozbyć się problemu próchnicy, a tym samym zachować zęba i zapobiec ewentualnym, groźnym powikłaniom. Oferuję odbudowę tkanek zęba materiałami światłoutwardzalnymi oraz leczenie kanałowe. Stosuję nowoczesne technologie i materiały, dzięki którym moi Pacjenci szybko i bezboleśnie odzyskują piękne, zdrowe uśmiechy.

endodoncja-studzinski.png

Endodoncja

Oferuję diagnostykę i leczenie chorób miazgi zęba oraz tkanek okołowierzchołkowych. Gabinet jest wyposażony w innowacyjny sprzęt do leczenia kanałowego aby zapewnić pacjentom komfort leczenia. Zabieg pozwala nie tylko pozbyć się bólu, ale również zachować swojego zęba i przywrócić jego pierwotną formę.

protetyka-studzinski.png

Protetyka

Gabinet realizuje leczenie protetyczne według najnowocześniejszych standardów. Wykonuję różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne stałe i ruchome (korony, mosty, protezy). Oferuję również naprawy protez zębowych. Plan leczenia i typy uzupełnień dopasowywane są do indywidualnej sytuacji klinicznej Pacjenta oraz jego potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych.

profilaktyka-estetyczna-studzinski.png

Profilaktyka stomatologiczna

Pomagam Pacjentom zachować zdrowy i piękny uśmiech na lata. Gabinet oferuje szereg szybkich i niedrogich zabiegów, które skutecznie zapobiegają rozwojowi chorób jamy ustnej. Profilaktyka może obejmować m.in.: usuwanie kamienia nazębnego (skaling), usuwanie osadów i przebarwień (piaskowanie), lakowanie bruzd oraz lakierowanie zębów. Zapraszam Pacjentów w każdym wieku.

periodontologia-studzinski.png

Periodontologia

Gabinet oferuje profilaktykę, diagnostykę oraz leczenie chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej - bez względu na rozległość zmian chorobowych. Rozpoznaję i leczę paradontozę w każdym stadium zaawansowania, chroniąc Pacjenta przed utratą zębów. Stosuję najnowocześniejsze metody terapii, które gwarantują dobre efekty nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach.

pedodoncja-studzinski.png

Pedodoncja

Na najmłodszych Pacjentów czeka specjalny pakiet zabiegów stomatologicznych z bezbolesnym znieczuleniem w technologii komputerowej. Doświadczony w pracy z dziećmi lekarz oraz zawsze uśmiechnięta asystentka skutecznie obniżają poziom lęku i zamieniają wizytę u dentysty w ciekawą przygodę. Zapraszam rodziców do umówienia się na wizytę adaptacyjną, aby oswoić dziecko z gabinetem.

Dr n. med. specjalista chirurg stomatolog Maciej Studziński

Marta Opat - dyplomowana higienistka stomatologiczna